Ознайомтеся з Підручником для додавання модулів додатків до BitNami LAMP. Таким чином, ви можете отримати практично будь-яку веб-програму, яку ви хочете запустити та працювати менш ніж за 5 хвилин.Bitnami LAMP Stack

Проект Bitnami, який допомагає поширювати використання вільно доступних високоякісних веб-програм із відкритим кодом. Bitnami прагне спростити, як коли-небудь, відкривати, завантажувати та встановлювати програмне забезпечення Open Source, такі як системи управління документами та контенту, вікі та програмне забезпечення для ведення блогів.

Ви можете дізнатись більше про Bitnami у https://bitnami.com

Bitnami LAMP Stack - проста установка програмної платформи, яка значно спрощує розгортання веб-стек Open Source. Вона включає готові до виконання версії Apache, MySQL та PHP. Bitnami LAMP Stack поширюється безкоштовно під ліцензією Apache 2.0.

.

Bitnami phpMyAdmin Module

phpMyAdmin - це інструмент для адміністрування MySQL через Інтернет. З міркувань безпеки вона захищена паролем і доступна лише при використанні 127.0.0.1 як імені хоста.

Модуль Bitnami WordPress

WordPress - персональна платформа для організації блогу, орієнтована на естетику, дотримання веб-стандартів і зручність у використанні.

Bitnami MyBB Module

MyBB - це дошка для обговорення, яка тривала деякий час; він перетворився з інших дошок оголошень на пакет форуму, який є сьогодні. Тому це професійна та ефективна дошка для обговорень, розроблена активною командою розробників.

Bitnami DokuWiki Module

Стандарти, сумісні та прості у використанні вікі, в основному розроблені для створення документації

Bitnami Joomla! Module

Joomla! це система з відкритим вихідним кодом для управління контентом, де зростаюча та активна спільнота понад 400 000 користувачів. Joomla! створює кілька форматів сайтів від простих веб-сайтів до складних корпоративних додатків і дозволяє користувачам керувати кожним аспектом свого веб-сайту за допомогою простого інтерфейсу на основі браузера. Одного разу Joomla! працює і працює, користувачі з основними навичками обробки текстів можуть додавати або редагувати вміст, оновлювати зображення та керувати критичними даними. Joomla! також дозволяє розробникам створювати і включати додаткові компоненти для подальшого налаштування свого сайту. Ви можете отримати доступ до панелі адміністратора на /joomla/administrator.

Модуль Bitnami Drupal

Drupal - платформа управління контентом, яка дозволяє людині або спільноті користувачів легко публікувати і управляти всіма видами контенту на веб-сайті. Взагалі, Drupal використовується для створення веб-порталів спільнот, обговорень, корпоративних сайтів, додатків для внутрішніх мереж інтранет, персональних веб-сайтів або блогів, фан-сайтів, додатків електронної комерції, каталогів і соціальних мереж

Bitnami Osclass Module

Osclass дозволяє вам легко створювати сайт оголошень без будь-яких технічних знань. Він надає підтримку для представлення загальних оголошень або спеціалізованих оголошень, налаштовується, розширюється та багатомовний. Ви можете отримати доступ до панелі адміністрації Osclass here

Bitnami Moodle Module

Moodle is an open source online Learning Management System (LMS) widely used at universities, schools, and corporations worldwide. It is modular and highly adaptable to any type of online learning.

Bitnami Tiny Tiny RSS Module

Tiny Tiny RSS is an open source web-based news feed (RSS/Atom) reader and aggregator, designed to allow you to read news from any location, while feeling as close to a real desktop application as possible.