Наша мова солов’їна | МЗОШ №19
МЗОШ №19 Ukraine flag Україна mail вул. Передова, 11а, м. Миколаїв, 54018 phone тел.(0512) 22-51-80 email е-mail: mzosh19@gmail.com Гугл карта
. . . . . . . . . . . .

кількість відвідувань - 108


Наша мова солов’їна

   День української писемності та мови щороку відзначається в Україні 9 листопада. Свято встановлено 9 листопада 1997 року Указом № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада – в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора літописця».

  Щороку учні і вчителі нашої школи долучаються до святкових урочистостей, що проходять по всій країні. Так і сьогодні взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті єдності, співали українські пісні, танцювали, декламували вірші видатних українських поетів. Весело та цікаво пройшов флешмоб «Україна – європейська держава».

  Традиційно в цей день у школі проходить День вишиванки. Приємно було спостерігати за різнобарв’ям кольорів вишиванок, віночків, краваток і чути живу українську мову у стінах нашого навчального закладу.

 Дякуємо всім небайдужим за участь у святкуванні Дня української писемності та мови!!!!

День писемності 20171 комментарий к записи Наша мова солов’їна

  1. Татьяна:

    Спасибо за фотки, пополнили свой семейный альбом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.